В Аммані відбувся перший український фестиваль

В Аммані відбувся перший український фестиваль "Я люблю Шевченка"

Фото, відео
Укрінформ
Перший український фестиваль "Я люблю Шевченка" відбувся в Аммані.

Про це йдеться на сторінці ГО «Українська хата в Йорданії» у Facebook.

«Українська діаспора, а також гості Йорданії та дипломатичні представники відвідали фестиваль, в якому взяли участь талановиті українські діти від змішаних шлюбів, учні УКЦ "Українська Хата в Йорданії", гурт "UA kids", активісти і професіонали, хореографи та вокалісти», - йдеться у повідомленні.

Свято було організовано ГО "Українська Хата в Йорданії" за сприяння ПУ в Йорданії та МЗС України. Відкрив захід Посол України в Йорданії Сергій Пасько з урочистою промовою, який привітав українську громаду з йорданським Днем матері.

Дипломат вручив подяку учениці УКЦ "Українська Хата в Йорданії" співачці Владі Лагоді та активістці Галині Григор'євій за сприяння розвитку української культури в Йорданії.

Зі словами привітання виступила ініціатор створення, президент УКЦ "Українська Хата в Йорданії", автор проекту фестивалю "Я люблю Шевченка" Ольга Завидняк, яка побажала успіхів всім учасникам та подякувала організаторам заходу.

Під час фестивалю яскраво і креативно були представлені музичні та поетичні номери, присвячені творчості Т. Шевченка. 

Акторська поезія та музика, неперевершена хореографія не залишили байдужими глядачів та гостей свята. 

Зазначається, що особливим гостем заходу була волонтер Наталія Сиченко, яка підтримує Лубенську дивізію, закуповує тепловізори та бронежилети. Жінка подарувала українській громаді прапор України, підписаний бійцями, які воюють на сході України з російськими окупантами.

Всі учасники фестивалю "Я люблю Шевченка" отримали почесну грамоту.

В УКЦ "Українська Хата в Йорданії" висловили щиру подяку учасникам, талановитим дітям та вчителям, організаторам.

"Віримо, що фестиваль "Я люблю Шевченка" надихатиме і допомагатиме молоді реалізовувати свій творчий потенціал", - зазначається у повідомленні .

Фото, відео: сторінка Ukrainian House in Jordan/Українська Хата в Йорданії у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-