Українська дизайнерка створила костюми для Королівської опери в Лондоні

Українська дизайнерка створила костюми для Королівської опери в Лондоні

Фото
Укрінформ
Українська дизайнерка Маша Рева створила костюми та декорації для вистави-інтерпретації балету «Весна священна» Ігоря Стравінського.

Про це вона розповіла The Village Україна.

«Ми працюємо з групою з 23 танцюристів із синдромом Дауна. Головну партію виконує Сара Горді – актриса й активістка, яка отримала нещодавно орден Британської імперії», – повідомила дизайнерка.

Перформанс, у якому будуть залучені люди із синдромом Дауна, покажуть у Лондонській королівській опері. Прем’єра вистави відбудеться 22 березня о 13:00. Прем’єра відеопостановки відбудеться 29 травня на платформі Nowness у день 106-ї річниці прем’єри «Весни священної».

Колекції Маші Реви можна побачити по всьому світу. Вона закінчила Central Saint Martins, пройшла стажування у Нью-Йорку у дизайнера Такун Панічгула, а також у бельгійського дизайнера Вальтера ван Бейрендонка.

Дизайнерка відома співпрацею з брендом вуличного одягу Syndicate.

Ігор Федорович Стравинський (5 (17) червня 1882 — 6 квітня 1971) — композитор і диригент українського козацького походження. Син співака Федора Гнатовича Стравинського.

Творча спадщина композитора складається з великої кількості балетів, опер, фортепіанних, камерних,  хорових і вокальних творів.

Значну частину своїх творів Стравинський писав на українській землі, а їхні джерела знаходив в українському фольклорі. Райським куточком для своєї творчості Ігор Стравинський називав містечко Устилуг поблизу Володимира-Волинського. 

У 1990 в місті Устилуг Волинської області відкрито перший у світі музей видатного композитора.

Фото: CultureDevice

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-