У Білорусі відзначення 205-річчя від дня народження Шевченка розпочали концертом

У Білорусі відзначення 205-річчя від дня народження Шевченка розпочали концертом

Фото
Укрінформ
Концертом за участі творчих колективів української діаспори та читанням віршів відкрилася у Білорусі програма святкувань 205-річчя від дня народження великого українського поета, письменника й художника Тараса Шевченка.

У заході взяв участь Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим та українські дипломати, повідомляється на сторінці Посольства України в Республіці Білорусь у Facebook.

«2 березня у Мінську в Державному літературному музеї Янки Купали пройшов захід, присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. В рамках заходу відбувся концерт за участі творчих колективів української діаспори Білорусі, а також прозвучали вірші Великого Кобзаря у виконанні наймолодших учасників шевченківських конкурсів», - йдеться у повідомленні.

Програмою до річниці від дня народження Шевченка передбачено низку заходів. Зокрема, з 1 березня у Національній бібліотеці Республіки Білорусь (м. Мінськ, проспект Незалежності, 116) запрацювала тематична книжкова експозиція, присвячена життю й творчості Т.Г.Шевченка.

Покладання квітів до меморіальної дошки Т.Г.Шевченко на бульварі Т. Г.Шевченка у Мінську відбудеться 6 березня 2019 р. о 15.00 за участі Посла України в Республіці Білорусь І.Кизима та Адміністрації Центрального району м. Мінська.

Творчий вечір, присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, пройде 6 березня 2019 р. о 17.00 у будинку Білоруського товариства дружби та культурного зв'язку з іноземними країнами (м. Мінськ, вул. Захарова, 38). У програмі заходу виступи творчих колективів і прочитання віршів Т.Г.Шевченка на різних мовах світу Послами і представниками дипломатичного корпусу.

9 березня 2019 р. об 11.00 в 205-ю річницю від дня народження Т. Г.Шевченка відбудеться покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзарю у Мінську. Також у цей час пройдуть покладання квітів до пам'ятників Т.Г.Шевченко в Бресті, Гомелі, Могильові й Слуцьку.

Крім цього, ряд інших заходів, присвячених ювілею Т.Г.Шевченка відбудуться в Республіці Білорусь у квітні 2019 р.

Фото: сторінці Посольства України в Республіці Білорусь у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-