У Македонії провели інформаційну акцію до 5-х роковин окупації Криму

У Македонії провели інформаційну акцію до 5-х роковин окупації Криму

Фото
Укрінформ
Посольство України та українська громада в Македонії організували в Скоп’є інформаційну акцію до п’ятих роковин окупації Криму та вшанування Небесної Сотні.

Про це повідомляється на сайті Посольства України в Республіці Північна Македонія.

«У зв’язку з 5 роковинами російської окупації Криму та з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали свої життя, протидіючи російській агресії, Посольство разом з представниками української громади організувало акцію в центрі македонської столиці м.Скоп’є», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, мешканці Скоп’є та інших міст мали можливість ознайомитися з інформацією щодо брутального порушення Російською Федерацією основних принципів міжнародного права, злочинних дій РФ на території України, незаконної анексії Криму та військової присутності Росії в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Раніше Посольство приєдналося до акції "Ангели пам'яті" на вшанування євромайданівців, загиблих 18-20 лютого 2014 року, у найбуремніші дні Революції Гідності.

«Щорічно в ці дні в пам'ять про Героїв Небесної Сотні відбувається тиха акція "Ангели пам'яті". Посольство долучилося до вшанування Героїв Небесної сотні. Важливо пам'ятати, якою ціною виборюється демократія в нашій країні, якою ціною відстоюється можливість самим обирати своє майбутнє. Герої не вмирають!», - йдеться у повідомленні на сайті диппредставництва.

Фото: сайт Посольства України в Республіці Північна Македонія

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-