Катерина Кухар і Олександр Стоянов представлять балети «Кармен» і «Шехеразада» у Бельгії

Катерина Кухар і Олександр Стоянов представлять балети «Кармен» і «Шехеразада» у Бельгії

Фото
Укрінформ
Українську громаду у Бельгії запрошують на балетні спектаклі «Кармен» і «Шехеразада», які відбудуться у Бельгії 17 лютого за участі зірок українського балету.

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

«Шановні українці! З приємністю повідомляємо, що 17 лютого 2019 року у м. Лувен-ля-Нев буде представлено два балетні спектаклі Національної опери України – «Кармен» і «Шехеразада» (солісти – Катерина Кухар та Олександр Стоянов). Спектаклі відбудуться у приміщенні Aula Magna, початок о 20.00», - йдеться у повідомленні.

Вистави демонструватимуться за адресою: AULA MAGNA, Place Lemaire, 1, B-1348 Louvain-la-Neuve.

Зазначається, що для українців Бельгії організатор пропонує квитки зі знижками. Зокрема, квитки «Золотий квадрат» пропонуються за 45 євро (звичайна ціна 53 євро), «Категорія 1» - 40 євро (звичайна ціна 48 євро), «Категорія 2» - 35 євро (звичайна ціна 40 євро).

Охочих скористатися знижками на квитки просять надіслати інформацію про потрібну їм кількість квитків на електронну адресу: rsvpuainbel@gmail.com. Після отриманя підтвердження про бронювання квитків кошти за них необхідно буде перерахувати на банківський рахунок організатора.

Катерина Кухар -  українська акторка балету, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України. Народна артистка України.

Олександр Стоянов — український танцівник балету, прем'єр Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, заслужений артист України.

Фото: tsn.ua та сторінка події у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-