Українців у Бельгії запрошують на зустріч з Андрієм Курковим

Українців у Бельгії запрошують на зустріч з Андрієм Курковим

Анонс
Укрінформ
Зустріч з відомим українським письменником Андрієм Курковим відбудеться у Брюсселі 16 лютого.

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

Захід, що має назву «Поговорімо з Андрієм Курковим», відбудеться 16 лютого 2019 року з 18:00 до 20:00 за адресою: Boulevard Charlemagne 72, Brussels.

Організатором зустрічі виступив проект LetsTalk («Поговорімо!»).

Як відомо, Андрій Курков - український письменник, президент українського ПЕН. У його творчому архіві наразі більше 20 книг, серед них і дитячі. Курков також є автором понад 20 сценаріїв для художніх та документальних фільмів.

Роман Куркова “Пікнік на кризі” був проданий накладом у 150 тис. примірників – більше, ніж книга будь-якого іншого сучасного письменника України.

Курков – єдиний письменником пострадянського простору, чиї книжки потрапили до топ-десятки європейських бестселерів і були перекладені 36 мовами. Автор пояснює таку популярність тим, що він розповідає загальнолюдські історії, тільки відбуваються вони в зовсім чужому і цікавому для зарубіжного читача світі.

Андрій Курков нагороджений Орденом Почесного Легіону Франції і кілька разів входив до складу журі Букерівської премії – однієї з найпрестижніших літературних нагород світу.

Проект LetsTalk стартував 10 грудня 2014 року. Його мета полягає у створенні комунікаційної платформи між українською громадою в Бельгії та українськими політиками, дипломатами, активістами громадянського суспільства, журналістами, митцями, представниками церкви і тими, хто готовий поділитися своїм досвідом та корисною інформацією про минуле, сьогодення і майбутнє України. Координатори проекту - Анна Яворська ("НГО Global Ukraine") та Ігор Хохоляк (НГО"Товариство Українців Бельгії").

Фото: Укрінформ та сторінка події у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-