Середземноморське об’єднання українців започатковує співпрацю з Міжнародною українською школою

Середземноморське об’єднання українців започатковує співпрацю з Міжнародною українською школою

Укрінформ
Організація «Середземноморське об’єднання українців» започатковує співпрацю з Міжнародною українською школою (МУШ) з метою надати доступ українським дітям з Туреччини до української освіти.

Про це повідомляється на сторінці Українська діаспора Анталії у Facebook.

«Громадська організація «Середземноморське об’єднання українців» започатковує співпрацю з МУШ. А саме, формує групи учнів початкової школи, з 1-го по 4-й клас, та пропонує заняття з учителем початкової школи по суботах. На цих заняттях, що триватимуть 2-3 години, учнів готуватимуть для написання контрольних робіт, іспитів, ДПА відповідно до програми Міністерства освіти України», - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що отримання українскої освіти дітьми громадян України, що проживають у Туреччині, надасть їм суттєві переваги в подальшому. Приміром, «з українським атестатом про середню освіту легше вступити до турецьких вишів».  

«Безперечним лідером серед шкіл дистанційного навчання є міжнародна українська школа (МУШ). Вона безкоштовна. Однак, працює МУШ винятково задля забезпечення організації самостійної роботи екстернів та проведення річного оцінювання, атестації громадян України, котрі проживають за кордоном», - йдеться у повідомленні. 

Перші батьківські збори за участі педагога початкових класів та представників Консульства України в місті Анталія відбулися 23 січня у приміщенні громади «Середземноморське об’єднання українців». За наданою інформацією, питання освіти визначено одним з пріоритетних напрямків роботи КУ в Анталії.

Зазначається, що найближчим часом планується залучення усіх громадських товариств до співпраці в цьому питанні, зокрема в опрацювання можливості проведення ДПА (державної підсумкової атестації) в Анталії, з виїздом представника МУШ. 

Під час батьківських зборів українські громади Анталії мають самостійно визначитись з організаційними питаннями навчання, адаптацією програми МУШ в Туреччині, розмірами оплати праці викладацькому складу. 

Усіх зацікавлених запрошують доєднатися до ватсапп групи.

Контактна особа: +905416401821 Наталія Караджа

Міжнародна українська школа (МУШ) — державна міжнародна школа дистанційного навчання, розташована в Києві. Школа надає можливість отримати початкову, базову та повну середню освіту і офіційні документи державного зразка, які підтверджують освітні рівні, здобуті як дистанційно, так і екстерном, особам, які тимчасово чи постійно проживають за межами України. Прийом учнів до школи здійснюється на безконкурсній основі. Навчання для дітей громадян України безкоштовне.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-