Українська спілка солідарності Ізміра відзначила першу річницю діяльності

Українська спілка солідарності Ізміра відзначила першу річницю діяльності

Фото
Укрінформ
Українська спілка солідарності міста Ізмір 26 січня відзначила першу річницю своєї діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Стамбулі.

«Сьогодні Українська спілка солідарності міста Ізмір відзначила першу річницю своєї діяльності», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зустріч української громади м.Ізмір, яка відбулася 26 січня 2019 року, розпочалася словами: «Наш прапор знають в Ізмірі, все місто чуло наш гімн, наші пісні».

Під час презентації діяльності Спілки її активістки детально розповіли про реалізовані, зокрема і за сприяння Генерального консульства України в Стамбулі, протягом 2018 року проекти, спрямовані на підтримку позитивного іміджу України, культурно-просвітницькі та інформаційні заходи, літній дитячий табір, суботню школу, допомогу співітчизникам, які проживають в Ізмірі, та інше.

Представниці Спілки поділились також планами та проектами на майбутнє. 

Консули ГКУ в Стамбулі привітали присутніх з першою річницею діяльності Спілки, відзначили активну діяльність української громади м.Ізмір, вручили Подяку від імені Генерального консула України Олександра Гамана та цінний подарунок її керівниці Світлані Ералп. 

Українська громада міста Ізмір також приєдналася  до флешмобу «Україна єдина» з нагоди 100-річниці Акта Злуки та Дня Соборності України.

Фото: сторінки 1-а Річниця Української Спілки Солідарності м.Ізмір,Тетяна Демірджі, Генерального консульства України в Стамбулі у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-