Українська громада закликає Канаду посилити санкції проти Росії

Українська громада закликає Канаду посилити санкції проти Росії

Укрінформ
Канаді й міжнародній спільноті варто посилити санкції проти Росії, аби домогтися звільнення українських бранців сумління.

Із таким закликом виступила президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Тривале ув’язнення Росією 24 українських моряків є серйозним порушенням міжнародного права. Канада й міжнародна спільнота повинні суттєво підвищити санкційний тиск на російський режим, аби домогтися звільнення українських моряків та більш, ніж 70 українських політичних бранців, узятих в заручники та ув’язнених Кремлем”, - сказала Хичій.

При цьому вона нагадала, що Канада, США й ЄС неодноразово закликали звільнити українських бранців, але “жодна держава не вжила дій, що спонукали б Росію зробити це”. З огляду на це Хичій від імені Конгресу українців Канади закликала офіційну Оттаву застосувати обмежувальні заходи щодо російського судноплавства та державних фінансових інституцій, зокрема заборонивши канадським суднам заходити до портів Росії у Чорному та Азовському морях і навпаки, закривши для російських суден канадські порти.

Читайте також: Канадський телеканал викрив російську пропаганду

Окрім цього, Канаді також варто застосувати “закон Магнітського” для накладення санкцій на російських чиновників, відповідальних за порушення прав українців; разом із союзниками по НАТО надати Україні сучасне озброєння та у співпраці із іншими державами-однодумцями відрізати Росії доступ до системи міжнародних грошових переказів SWIFT.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-