УККА закликає українську громаду в США вшанувати пам'ять Небесної Сотні

УККА закликає українську громаду в США вшанувати пам'ять Небесної Сотні

Укрінформ
Український Конгресовий Комітет Америки (УККА) звернувся до українців США та прихильників України із закликом вшанувати пам’ять Небесної Сотні з нагоди п'ятої річниці Революції Гідності.

Про це йдеться у повідомленні Українського Конгресового Комітету Америки (УККА), розміщеному за посиланням зі сторінки УККА у Facebook.

«Напередодні Дня Небесної Сотні в Україні Український Конгресовий Комітет Америки (УККА), найбільше представництво американців українського походження, закликає українсько-американську громаду і всіх прихильників України вшанувати пам'ять Небесної Сотні і всіх Героїв Революції Гідності, які п'ять років тому віддали найвищу жертву - свої життя», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця група протестувальників, що отримала назву Небесна Сотня, загинула в сутичках з силами безпеки в Києві 20 лютого 2014 року. «Протестуючи проти порушення прав людини, фундаментальних зловживань свободою і відступу від проєвропейського курсу України, вони взяли долю своєї країни у власні руки . Їхня жертва є нагадуванням про вічні прагнення української нації до свободи», - йдеться у повідомленні.

«З великою повагою ми відзначаємо п'яту річницю Небесної сотні. Вони були героями, які віддали своє життя в оборону України, і я закликаю всю громаду і всіх тих, хто розділяє наше горе, приєднатися до УККА в цьому скорботному вшануванні», - заявив президент УККА Андрій Футей.

Аби віддати шану пам'яті Небесної сотні, УККА закликає українську діаспору «організовувати спільні молитовні служби або траурні вігілії при свічках 20 лютого або у прилеглі до цієї дати дні». Також пропонується «організовувати пам'ятні заходи за участю українців та неукраїнців, представників влади та засобів масової інформації».

УККА закликає «інформувати міжнародне співтовариство про те, що Російська Федерація вчинила терористичні та деструктивні дії в Україні через те, що Революція Гідності поклала край російським імперіалістичним планам витягти Україну в Євразійський союз, відтворивши тим самим Радянський Союз».

УККА також закликає громаду «підкреслити трагічні наслідки агресивних дій Російської Федерації в Україні та закликати міжнародну спільноту надавати Україні широку допомогу в захисті її незалежності та територіальної цілісності».

Фото: сторінка Ukrainian Congress Committee of America у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-