В українському диппредставництві в Естонії побувала група дітей з України

В українському диппредставництві в Естонії побувала група дітей з України

Фото
Укрінформ
Група дітей з України, серед яких переселенці та діти учасників ООС, завітала до українського диппредставництва в Естонії.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України.

"14 січня Посольство України в Естонській Республіці відвідала група дітей із Всеукраїнської благодійної організації «Крила». У рамках згаданого проекту діти з України, серед яких є переселенці зі сходу України, діти, батьки яких боронять незалежність та суверенітет України в ОСС, відвідали вже чимало країн Європи і, подорожуючи з Фінляндії до Латвії, завітали у гості до Посольства України в Естонії", - йдеться у повідомленні.

Під час спілкування з дітьми Посол України в Естонській Республіці Мар’яна Беца розповіла їм про розвиток українсько-естонських відносин.

Діти запитували про особливості сучасної української дипломатичної служби та цікавилися, як у майбутньому вони могли б долучитися до когорти українських дипломатів.

Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» – це недержавна організація, яка об’єднує всіх небайдужих людей, готових на громадських засадах, в рамках широкого волонтерського руху, в добровільній і безкорисливій формі, допомагати кожному, хто її потребує.

Oсновною метою ВБО «Крила» є сприяння вирішенню найбільш гострих соціальних проблем в Україні для поліпшення якості життя людей та виховання молодого покоління з моральними цінностями.

Фото: прес-служба Посольства Україниі в Естонії

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-