Кутя українців італійського Удіне - з горіхами від родини хмельницького кіборга

Кутя українців італійського Удіне - з горіхами від родини хмельницького кіборга

Фото
Укрінформ
Українці в місті Удіне (Італія) відзначили Святвечір за українськими традиціями.

А до різдвяної куті вони додали горіхи, передані родиною кіборга Івана Зубкова, повідомляє Голова Культурної асоціації „Україна-Фріулі” Вікторія Скиба на своїй сторінці у Facebook.

«Асоціація «Україна-Фріулі» 6 січня 2019 провела в італійському місті Удіне традиційний Різдвяний вечір з колядками, кутею, Маланкою та Козою для української громади та італійських друзів. Як і минулого року, наша кутя мала особливий смак, так як горіхи для неї нам передала сім’я кіборга, Героя України Івана Зубкова з Хмельниччини», - йдеться у повідомленні.

Вікторія Скиба також зазначила, що тамтешні українці взяли участь  у флешмобі на підтримку полонених Росією українських моряків. «Нашу ялинку ми прикрасили синьо-жовтими човниками, приєднавшись до всесвітнього флешмобу українців #Жовтоблакитнийкорабликнаялинку на підтримку наших полонених моряків, ув’язнених путінським режимом», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українська громада добре «укорінилася» в Удіне. Упродовж 10 років Асоціація «Україна-Фріулі» зустрічає Різдво у приході Beata Vergine del Carmine. «Добра традиція бути разом у цей особливий день, підтримувати різдвяні традиції зі співами колядок, виступами, типовими солодощами і поділитися ними з усією громадою Удіне: Асоціація  завжди відкрита для всіх», - йдеться у повідомленні.

Фото: сторінка Viktoria Skyba у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-