Українська діаспора закликає розширяти санкції проти Росії

Українська діаспора закликає розширяти санкції проти Росії

Укрінформ
Світове українство схвалює рішення ЄС знову продовжити санкції проти Росії і закликає посилити економічний тиск на РФ.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Павло Ґрод, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Світовий конгрес українців вітає розширення Європейською Радою економічних санкцій та закликає ЄС запровадити подальші обмежувальні заходи проти російського банківського та енергетичного секторів”, - сказав Ґрод.

Він наголосив, що Росія, як і раніше, порушує міжнародне право та чинить агресивні дії проти України.

“Росія продовжує випробовувати міжнародне співтовариство та руйнувати економіку й суверенітет України, закріпивши контроль над морським простором навколо Криму та різко обмеживши доступ морського транспорту до стратегічних українських портів на Азовському морі”, - зауважив президент СКУ.

Читайте також: СКУ закликає Євросоюз не згортати підтримку України

Як повідомляв Укрінформу, минулого тижня Європейський Союз продовжив на подальші півроку персональні обмежувальні заходи проти російських осіб та установ, що причетні до посягання на суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України. Слід зазначити, що список зі 155 осіб, до яких застосовано санкції, включає російських посадовців, у тому числі наближених до президента РФ Володимира Путіна, а також колаборантів, що працюють на російські окупаційні адміністрації на Донбасі та в Криму.

Як відомо, нині проти РФ до 31 січня 2019 року діють секторальні економічні санкції ЄС. Також обмежувальні заходи уведені відносно економіки анексованого Росією Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-