Порошенко привітав Павла Грода з обранням президентом СКУ

Порошенко привітав Павла Грода з обранням президентом СКУ

Укрінформ
Президент Петро Порошенко привітав Павла Грода з обранням Президентом Світового конгресу українців.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ваша перемога є свідченням довіри всієї української громади за кордоном, підтриманням Вашої активної громадянської позиції та визнанням успішної діяльності як Президента Конгресу українців Канади», — зазначив Глава держави у привітанні.

Петро Порошенко наголосив, що Світовий конгрес українців був і залишається відданим справі підтримки України, потужним захисником національних інтересів і прагнень, дбайливим оберегом української ідентичності та самобутності.

"У цей складний для нас час розраховуємо на згуртованість та використання українською діаспорою всіх можливих засобів та важелів задля забезпечення залучення всебічної міжнародної підтримки нашої держави з метою надання гідної відсічі агресору та окупанту", — зазначив Президент.

Порошенко висловив переконання, що під керівництвом Павла Грода Світовийконгрес українців і надалі продовжить ефективно та цілеспрямовано працювати в інтересах відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Глава держави побажав новому очільнику СКУ міцного здоров’я, успіхів та значних досягнень в ім’я України.

Читайте також: Новим президентом Світового конгресу українців став Павло Грод

Павло Грод змінив на посаді президента Світового конгресу українців Євгена Чолія. Досі обіймав посаду віце-президента СКУ, останні 10 років очолював Конгрес українців Канади. Має низку державних нагород від урядів України і Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-