Колектив української пісні у Вірменії відзначив 20-річчя святковим концертом

Колектив української пісні у Вірменії відзначив 20-річчя святковим концертом

Фото
Укрінформ
Ансамбль української пісні "Вербиченька", який діє на основі ванадзорського відділення української громади Вірменії, відзначив 20-річчя творчої діяльност святковим концертом.

Колектив з його ювілеєм привітав посол України Петро Литвин, повідомляє українське диппредставництво у Вірменії.

"У рамках робочого візиту до м.Ванадзор 17 листопада 2018 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Вірменія Петро Литвин взяв участь у святковому концерті з нагоди відзначення 20-річчя творчої діяльності ансамблю української пісні "Вербиченька", який діє на основі ванадзорського відділення української громади Вірменії", - сказано у повідомленні.

Під час привітання П.Литвин відмітив виключну роль творчих колективів української громади Вірменії, зокрема ювіляра, у поширенні на теренах південно-кавказької країни української пісні та культури, Також глава дипмісії нагородив колектив "Вербиченьки" почесними грамотами Посольства та вручив цінні подарунки.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт, у рамках якого ансамблі "Вербиченька" та "Дніпро" виконали відомі українські пісні, а дівчата з української діаспори продемонстрували низку хореографічних композицій.

Фото: armenia.mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-