У Києві пройде XІ Світовий Конґрес Українців

У Києві пройде XІ Світовий Конґрес Українців

Укрінформ
24-27 листопада у Києві відбудеться XІ Світовий Конґрес Українців (XI Конґрес СКУ), який підсумує діяльність організації за 2013-2018 роки, крім того буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

Цей Конґрес пройде під цьогорічним гаслом СКУ “Зміцнюймо українську державність для кращого майбутнього!”, повідомляється на сайті СКУ.

На пoчатку XI Конґресу СКУ його учасники долучаться до державних заходів України у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рр., які в цей час будуть проходити в Києві.  

У роботі XI Конґресу СКУ візьмуть участь делегати та гості з мережі СКУ, яка на сьогодні охоплює 57 країн світу, а також почесні гості - державні високопосадовці та представники громадянського суспільства з України і країн проживання української діаспори.

Протягом XI Конґресу СКУ буде представлено діяльність структур СКУ і його складових організацій та обговорено актуальні для української спільноти питання під час низки сесій і круглих столів. Делегати та гості XI Конґресу СКУ розглянуть теми, які пов’язані з міжнародною підтримкою України в питаннях оборони, реформування, економіки і гуманітарної допомоги; з позитивним іміджем України, закордонним українством, українською національною пам’яттю, українською мовою, розвитком українських громад у різних регіонах світу, формуванням свідомих українців, українським молодіжним рухом та зі співпрацею українців діаспори з етнічними і релігійними громадами країн світу.

У останній день XI Конґресу СКУ, 27 листопада, буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-