В Ефіопії запалили свічки пам'яті за жертвами Голодомору

В Ефіопії запалили свічки пам'яті за жертвами Голодомору

471
Ukrinform
Представники української громади у столиці Ефіопії приєдналися до міжнародної акції вшанування пам’яті жертв Голодомору “Запалімо свічку пам’яті!”.

Як повідомляється на Facebook-сторінці української дипустанови в Ефіопії, жалобний захід відбувся 4 листопада.

"Акція, присвячена 85-роковинам Голодомору, за ініціативи Посольства України в Ефіопії, відбулась у грецькому православному Соборі Св. Фрументіуса. Під час літургії Преподобний отець Христосомус Барберіс прочитав молитву за всіх померлих внаслідок Голодомору 1932-1933 років. Після літургії, присутні запалили свічку пам’яті та вшанували пам'ять жертв цієї трагедії хвилиною мовчання", - йдеться у повідомленні.

Під час заходу Тимчасовий повірений у справах України Михайло Кіріченко наголосив про жахливі масштаби голодомору, який відбувся саме в Україні:  “Ми повинні завжди пам’ятати та вшановувати історію нашого народу”.

Також всі учасники акції отримали інформаційні брошури про один із найжахливіших в історії людства ХХ століття злочин комуністичного режиму.

Як повідомлялося, на вшанування дітей Голодомору 1 вересня 2018 року стартувала міжнародна акція, присвячена дітям, які не пішли до школи 1 вересня 1933 року та протягом найближчих 7 років, адже померли чи не народилися.

Метою акції, яка стартувала за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору – 24 листопада 2018 року, є об’єднання українців усього світу і громадян інших країн у пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття, щоб застерегти його від повторення подібних геноцидів у майбутньому, та щоб засвідчити свою пам'ять.

Публічний захід продовжується щодня, в іншому місті, в іншій країні світу – загалом у 85 місцях. Завершиться він у місті Києві, 24 листопада 2018 р., на День пам’яті жертв Голодомору.

Фото: Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-