В Туркменістані презентували роботи народних майстрів з України

В Туркменістані презентували роботи народних майстрів з України

Фото
Укрінформ
В Музеї образотворчого мистецтва Туркменістану презентували виставку робіт народних майстрів з українського декоративно-прикладного мистецтва.

Відповідний захід, який відбувся 1-2 листопада, присвячений дружбі та історичній спільності українського і туркменського народів, повідомляє прес-служба українського диппредствництва в Ашгабаті.

"В рамках виставки, яку організувало Посольство України в Туркменістані за сприяння Міністерства культури Туркменістану, було представлено авторські ляльки роботи української майстрині Ірини Стрілько, роботи українських майстрів художньої вишивки (рушники, вишиванки, скатертини та серветки) та Петриківського розпису", - йдеться у повідомленні.

Як відзначили в посольстві, окреме місце в експозиції зайняли роботи туркменської майстрині Айни Патарової, які стали містком, що демострував давність зв’язків та історичну спільність наших культур. 

В Туркменістані презентували роботи народних майстрів з України

"Яскраві картини на домотканому полотні прекрасно відтіняли українські рушники на небіленому льоні, а її картини-килими з шерсті (кошми), виконані у техніці, що поєднує давні туркменські традиції та сучасні європейські методики, природньо поєдналися з вовняними шалями, зв’язанами українськими майстринями із застосуванням техніки валяння шерсті", - додають у посольстві.

Захід організований посольством України в Туркменістані за сприяння Міністерства культури в Ашгабаті.

Фото: turkmenistan.mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-