У Римі відбудеться ІІ форум українських мігрантів Європи

У Римі відбудеться ІІ форум українських мігрантів Європи

Укрінформ
У Римі з 5 по 7 жовтня відбудеться ІІ форум мігрантів Української греко-католицької церкви Центральної та Західної Європи "Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви".

Про це повідомляється на сайті Пасторально-міграційного відділу (ПМВ) УГКЦ.

"Пасторально-міграційний відділ УГКЦ з 5 по 7 жовтня проведе у Римі ІІ Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи на тему: "Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається на сайті, перша сесія форуму буде присвячена актуальному стану та перспективам розвитку душпастирства дітей і молоді в умовах новітньої української діаспори, друга – ролі Церкви і школи як фундаменту сучасного й майбутнього української новітньої діаспори, а третя - молодіжному руху на служінні новітній українській діаспорі.

У форумі візьмуть участь українці (представники духовенства та миряни), які мешкають в Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Великобританії, Польщі, Бельгії, Нідерландах, Греції, Естонії, Латвії та Молдові.

Серед спікерів - голова ПМВ владика Йосиф (Мілян), Апостольський візитатор для українців в Італії владика Діонізій (Ляхович), єпарх Паризької єпархії святого Володимира Великого для українців візантійського обряду у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу владика Борис (Ґудзяк), директор фундації "Мігрантес" о. Джіанні де Робертіс, президент Асоціації Святої Софії в Римі о. Марко Семеген, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" Ірина Ключковська, начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України Лариса Дір та інші.

Фото: pmv.ugcc.org.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-