Українці Австрії облаштували дитячий будинок на Буковині

Українці Австрії облаштували дитячий будинок на Буковині

Фото
Укрінформ
Товариство української молоді в Австрії (ТУМА) на зібрані кошти від Українського балу-2018 у Відні облаштувало кімнату Оршівського дитячого будинку "Ромашка" в Чернівецькій області.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці голова Вижницької районної парторганізації ВО "Батьківщина" Олена Акришора.

"За дорученням ТУМівців - Товариства Української Молоді в Австрії - напередодні нового навчального року вручила Оршівецькому дитячому будинку "Ромашка" подарунки (меблеві стінки, дивани, пуфи, столи, мікроскоп, набори для експерементів, гамак, плівки, ролери, маркери, і звісно солодощі) на суму 2000 євро, які придбала ТУМА на зібрані кошти від благодійного балу 2018 року", - написала вона.

У свою чергу, Акришора відзначила, що керівництво дитбудинку передало українській громаді в Австрії подяку за благодійність та ангела, які власноруч зробили діти. 

Також вона додала, що окрім допомоги "Ромашці", частина зібраних коштів від благодійного Українського балу 2018 пішла на підтримку дітей-сиріт у Кремінську школу-інтернат (Луганська область).

Нагадаємо, на минулорічному балу вдалося зібрати 4 000 євро, які Товариство української молоді в Австрії передало на потреби шкіл-інтернатів у м. Бережани, с. Нове Село Тернопільської області та м. Кремінна Луганської області. 

Товариство української молоді у Австрії (ТУМА) - громадська молодіжна неполітична та позаконфесійна організація, заснована небайдужими українцями у Відні у 2010 році.

Візією Товариства української молоді в Австрії є об'єднання української громади за межами Батьківщини. Зокрема, до спектра завдань, які ставить перед собою Товариство, - інформаційна підтримка українців у Австрії, реалізація проектів у сферах освіти та культури, допомога в інтеграції українців у європейське суспільство, а також організація благодійних акцій. 

Фото Olena Akryshora у Фейсбуці

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-