Українець здивував життям на островах у Тихому океані

Українець здивував життям на островах у Тихому океані

Фото
Укрінформ
Михайло Кравченко родом із Житомира розповів про особливості життя на островах Самоа, що у Тихому океані.

Про це повідомляє gazeta.ua.

"Із дружиною Лані Алої познайомилися в Новій Зеландії, коли вона святкувала день народження в кафе. Там закінчила університет. На батьківщині (село Мотаа на Самоа - ред.) влаштувалася викладачем хімії в університеті. На островах у нас народився син — Калай. Я сидів із малим за няньку. Декретів там немає. За два тижні після пологів Лані мала вийти на роботу", - розповідає Михайло.

За його словами, в острівній країні добре розвинена сфера таксі. Проїзд коштує близько долар за 2 кілометри. Також можна користуватися автобусами, що їздять до столиці Апіа. Таким транспортом проїзд буде в рази дешевше.

Також українець додав, що здебільшого місцеве населення займається будівництвом готелів і обслуговуванням ресторанно-готельного бізнесу.

Читайте також: Корупція та по-дитячому щирі люди: українець розповів про життя у Камбоджі

"Заробітки тут невеликі. Дружина в середньому отримує 300 доларів. Ті, хто хоче заробити, вирушають у Нову Зеландію. Там працюють на будівництві й отримують мінімум 2 тисячі доларів", - розповідає він.

Як зазначає Михайло, жити на островах досить дешево.

"Їдять переважно рибу з океану. Мені сподобалася місцева страва — ока. Це тунець, маринований у кокосовому молоці, спеціях та огірках. Їдять його сирим. Здивували банани. Тут вони невеликі й солодкі. А ще кокоси — їхнє молоко дають дітям із 5 місяців, як прикорм, бо мають багато мінералів і вітамінів", - додає емігрант.

Крім того, дуже цікавим є той факт, що електрику на Самоа купують у магазинах. Як розповідає Михайло, "біля кожного будинку є електронний лічильник, куди треба вставити скретч-карту - подібну на ту, що в нас купували для поповнення мобільних. Закінчилися гроші - електрики немає".

Також на Самоа шість днів на тиждень ідуть дощі. Проте парасольками тут користуються лише від спеки.

Як повідомляв Укрінформ, близько 1 млн українців щороку виїжджають за кордон. 

Фото з архіву Михайла Кравченка

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-