До Дня Незалежності в Нью-Йорку розгорнули 100-метровий український прапор

До Дня Незалежності в Нью-Йорку розгорнули 100-метровий український прапор

Фото
Укрінформ
До Дня Незалежності перед митрополією УПЦ США, розташованою неподалік Нью-Йорку, в невеличкому місті Баунд-Брук, було розгорнуто майже 100-метрової довжини прапор України.

Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Нью-Йорку.

"Було розгорнуто майже 100-метрової довжини прапор України, освячений Архієпископом УПЦ в США Даніїлом, перед церквою-пам’ятником", - йдеться у повідомленні.

Учасники святкування мали можливість прослухати перший збережений звукозапис Гімну України 1910 року.

Долучилися до відзначення 27-ї річниці Незалежності України українські громади, представники Генерального консульства у Нью-Йорку та місцеві жителі.

Крім того, біля мерії Бостона було піднято український прапор та виконано гімни України та США.

Також спільно з громадою міста, українськими православними та католицькими священиками, представник Генконсульства взяв участь у Спільній синхронній молитві за Україну в Українській католицькій церкві Христа Царя.

Нагадаємо, минулого місяця Українська православна церква США відзначила століття від часу свого заснування.

УПЦ у США народилася в той час, коли радянська влада в Україні почала кампанію знищення церкви. Пожертвами прихожан, церква очолена митрополитом Мстиславом, купила в штаті Нью-Джерсі. неподалік Нью-Йорка, 24 га землі. Так народилася метрополія. 

Сьогодні на її території розташована церква-меморіал Святого Андрія, український цвинтар, український православний культурний центр, семінарія Святої Софії, де на повній стипендії навчаються і семінаристи з України.

Фото: ny.mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-