Український фестиваль у Чикаго зібрав тисячі діаспорян з Америки

Український фестиваль у Чикаго зібрав тисячі діаспорян з Америки

Фото
Укрінформ
11-12 серпня в Чикаго відбувся 10-й ювілейний український фестиваль Uketoberfest-2018, який зібрав тисячі діаспорян та гостей з різних куточків світу.

Про це повідомляє Ukrainian People.

"11-12 серпня в Чикаго відбувся грандіозний український фестиваль Uketoberfest-2018, який зібрав в одному місці не тільки тисячі діаспорян Міста Вітрів, але й українців Вісконсину, Мічигану, Індіани, Огайо, Пенсильванії, Нью-Джерсі та інших штатів Північної Америки", - йдеться у повідомленні.

Розпочався цьогорічний Uketoberfest із благословінь владики Венедикта (Алексійчука), Правлячого єпископа єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго.

При в’їзді на майданчик гостей зустрічали браві вояки у справжніх строях української повстанської армії. Хлопці сиділи біля свого куреня, чистили гвинтівки та фотографувалися з гостями.

На великій площі біля церкви були встановлені намети з написами “Вареники”, “Налисники”, “Деруни”, “Чебуреки”, “Шашлики”, де відвідувачі заходу могли посмакувати ставами української кухні.

Крім того, окремо були зведені майданчики з українськими сувенірами, вишиванками, віночками, хустками, коралями, прапорами, ляльками-мотанками та іншим привабливим товаром.

Головною подією програми - виступи відомих українських виконавці та колективів: Тарас Петриненко, гурти “Антитіла” з України та “Зрада” з Канади, Степан Гіга-молодший, танцювальні гурти “Барвінок” (Канада), “Надія” (Нью-Джерсі), “Вишиванка” (Чикаго), школа бойового гопака ім. І. Нечая (Чикаго) та багато інших.

Всі зібрані кошти на фестивалі традиційно будуть передані в Фонд Розвитку Парафії. 

Uketoberfest - щорічний український фестиваль, заснований парафією української греко-католицької церкви святого Йосифа Обручника у 2008 році. 

Фото: Норберт К. Іван

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-