Статус закордонного українця отримали ще понад 220 осіб

Статус закордонного українця отримали ще понад 220 осіб

Укрінформ
Національна комісія з питань закордонних українців на черговому засіданні розглянула і задовольнила понад 220 звернень щодо надання статусу закордонного українця.

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами 39-го засідання цієї Комісії під головуванням заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара.

"У ході засідання було розглянуто понад 220 звернень осіб щодо статусу закордонного українця, за результатами чого іноземці та особи без громадянства з низки держав світу, зокрема, Латвії, Білорусі, Молдови, Туркменістану, Казахстану, Австралії, Австрії, Аргентини, Куби, Коста-Ріки отримали статус закордонного українця", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Українці в Швеції продовжили акцію “Об’єднані прапором”

Як поінформували у прес-службі, члени Національної комісії під час наступного засідання опрацюють пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про закордонних українців», зокрема, в частині порядку в’їзду та перебування закордонних українців на території України, а також встановлення квот прийому до вищих навчальних закладів України в межах обсягу державного замовлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-