Українка перетворює морське каміння в котів та рибок

Українка перетворює морське каміння в котів та рибок

Фото
Укрінформ
Одеситка Ірина Переверзєва перетворює гладку морську гальку в яскравих рибок і пухнастих тварин. 

Незвичне хобі майстриня називає медитативним і завдяки йому за кілька років здобула популярність далеко за межами України, повідомляє "Сьогодні".

"Малювати я вчилася тільки в школі і сама, чесно кажучи, не очікувала, що у мене вийде. Якщо риби досить примітивні, потрібно просто придумати візерунок, то щодо реалістичних тварин дуже сумнівалася. Але з кожним разом виходило все краще", – поділилася Переверзєва.

Дівчина додала, що працює в основному акриловими фарбами, а для стійкості покриває готову роботу акриловим лаком.

Майстриня розповідає, що "полотно" для її малюнків привозять друзі з різних морів.

"Як правило, вибираю камінці гладкі, без сторонніх вкраплень. Ракушняк теж підходить, але потрібно вибирати добре обкатаний, – пояснює майстриня. – Малювала також на обкачаних стеклах, а на мушлях поки не дуже виходить, напевно, не знайшла поки відповідну. Друзі привозять мені каміння з різних морів, недавно приїхали камені з іншого узбережжя Чорного моря, з Болгарії, і вони зовсім інші, не схожі на наші".

Українка перетворює морське каміння в котів та рибок

Роботи Ірини розлітаються не лише в Україні, але й далеко за її межами: незвичайні звірята вже обживають нові будинки від Голландії до Узбекистану.

За її словами, першими моделями були власні кішка з собакою, але часто доводиться малювати по фото.

Сім'я художниці також поступово долучається до незвичайного захоплення Ірини: маленька дочка поки малює лише абстракцію, а чоловік любить кераміку і приносить незвичайні фігурки на розпис.

Новачкам майстриня радить пробувати, відкинувши страхи і сумніви: "Якщо перша робота і вийде погано, то друга, третя будуть набагато кращі, головне – не зупинятися".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-