Українець розповів про громадський транспорт у Колумбії

Українець розповів про громадський транспорт у Колумбії

Укрінформ
У столиці Колумбії Боготі мешкає близько 10 мільйонів людей, тому дороги переповнені автомобілями та громадським транспортом. 

Про це у сюжеті ictv розповів українець Ростислав, який живе в латиноамериканській країні кілька років.

"Метро в столиці немає, тому вся відповідальність за громадські перевезення падає на місцеві автобуси. Вони абсолютно різні, є так звані трансміленіо – це великі, швидкі автобуси, є трохи менші, а є взагалі малесенькі, які, здається, лише на дітей розраховані. До речі, зупиняються автобуси, де заманеться", - розповідає хлепець.

За його словами, можна скористатися і маршрутками. Проїзд коштує від 16 до 25 гривень, у деяких можна розплачуватися готівкою, для деяких треба мати спеціальні пропускні карточки.

Також місто наповнене таксі, які зупиняються за одним помахом руки.

Читайте також: Українка розповіла про особливості життя у Бразилії

Багато колумбійців пересуваються власними автівками, вони тут коштують від 10 тисяч доларів. Але купити залізного коня в Колумбії не так просто.

"Для того, аби купити в кредит автівку, яка коштує 15 тисяч доларів, треба мати близько 10% від суми, тобто 1300-1400 доларів. Також потрібно працювати мінімум шість місяців і проживати в Колумбії мінімум 2 роки", – розповідає Ростислав.

Утім, він підкреслює, що кожного дня на автівці їздити не дозволяється.

"Існує така система: якщо ваш номер закінчується на парне число, ви зможете водити автівку у понеділок, середу і п’ятницю, якщо непарне число – то у вівторок і четвер. У вихідні можуть водити всі. Таку систему ввели, щоб розвантажити місто", – каже хлопець.

Тому, щоб не чекати своєї черги на право водити машину, більшість колумбійців купують мотоцикли. Ростислав запевняє, що цей транспорт може вберегти від заторів.

Фото: WomanAdvice.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-