Українці Угорщини відзначили 1030 річницю Хрещення Київської Русі-України

Українці Угорщини відзначили 1030 річницю Хрещення Київської Русі-України

1674
Укрінформ
26 липня  в м. Тихонь українці Угорщини відзначили 1030 річницю Хрещення Київської Русі-України.

Про це повідомляється на сайті Посольства України в Угорщині.

"26 липня ц.р. в м. Тихонь біля пам’ятника пам’ятника  угорському королю Андрашу та його дружині – українській княгині Анастасії українці Угорщини відзначили 1030 річницю Хрещення Київської Русі-України", - йдеться у повідомленні.

Звертаючись до учасників заходу, Тимчасовий повірений України в Угорщині А.А.Лупак наголосив, що християнство стало справжнім стрижнем, довкола якого сформувалася українська нація: "Українці завжди прагнули побудувати свою незалежну, демократичну, європейську державу та мати свою єдину українську помісну православну церкву. Цьому намагається завадити Росія, яка прагне зруйнувати Українську Державу та залишити Україну у сфері своїх інтересів. Завдяки героїзму українських воїнів плани Кремля приречені на поразку. Україна невдовзі відновить свою територіальну цілісність, стане повноправним членом ЄС та НАТО та матиме єдину українську автокефальну помісну православну церкву". 

Як повідомляється, після відзначення 1030 річниці відбувся виступ танцювального ансамблю Ужгородського коледжу культури і мистецтв "Кольори Карпат".

Фото: hungary.mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-