Український проект про підлітків представлять на кіномайстерні фестивалю New Horizons

Український проект про підлітків представлять на кіномайстерні фестивалю New Horizons

770
Укрінформ
Український кінопроект "Стоп-Земля"  буде представлений серед учасників лабораторії Міжнародного кінофестивалю New Horizons (Вроцлав, Польща) наприкінці липня цього року.

Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Стрічка є спільним проектом двох українських продюсерських компаній та польського продакшена «Takfilm Sp. z.o.o.» (продюсер Куба Косма). Зараз українські продюсери Віталій Шереметьєв, Наталія Лібет («Ессе Продакшн Хаус»), Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельніцина («Магіка-фільм») та Вікторія Хоменко шукають локальне та європейське фінансування, сейлз-агентів та дистрибуторів для цього фільму.

«Стоп-Земля» розповідає про перший чуттєвий досвід підлітків. Це історія 16-річної дівчини Маші та її друзів у найтривожніші для них моменти дорослішання. Сценарій фільму написала режисерка Катерина Горностай. «Стоп-Земля» — це авторський фільм для широкої глядацької аудиторії підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти.

Зйомки картини розпочнуться у січні 2019-го року в Україні. Кінотеатральний реліз запланований на 2020-ий рік.

New Horizons Studio+ — це освітня майстерня з розвитку і промоції фільмів для польських та міжнародних кінопроектів. У лабораторії також візьмуть участь молоді режисери та продюсери з Румунії, Великої Британії, Австрії і Данії. Усі учасники 10-ти відібраних проектів пройдуть унікальну школу майстер-класів із презентації, пошуку фінансування фільмів та можливостей дистрибуції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-