Хорова капела з Львівщини виступила на австрійському фестивалі - 24.07.2018 14:57 — Новини Укрінформ
Хорова капела з Львівщини виступила на австрійському фестивалі

Хорова капела з Львівщини виступила на австрійському фестивалі

651
Ukrinform
Хорова капела "Дударик" з Львівщини представила область на гастролях в Австрії у рамках  фестивалю "EUROPEAN ART 47".

Про це повідомляє інформаційний портал Світ UA.

"Хорова капела "Дударик" з Львівщини у Австрії представляла область на гастролях у Австрії у рамках  фестивалю "EUROPEAN ART 47" ", - йдеться у повідомленні.

У репертуарі звучали класична музика, українські народні пісні, духовні співи. На концерт виконавців приходили, як австрійці, так і представники української діаспори.

Концерти відбулися у кафедральному соборі м. Гляйздорф (Gleisdorf), в Стирасiк парку (Styrassic Park) у Бад Гляйхенберзі, у концертному залі Сонненхоф м. Ферінг (Sonnenhof/Fehring), у міському центрі культури м. Страден (Straden), у міському центрі культури м. Хатцендорф (Hatzendorf), у м. Грац (Graz) та у м. Рігерсбург (Rigersburg).

За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослави Туркало, виступи капели "Дударик" відвідали більше тисячі людей.

"Під час фестивалю "EUROPEAN ART 47" концерти та виступи капели "Дударик" відвідали понад 1100 осіб. Подія вражає своєю масштабністю та позитивним переданням настрою. Переконана, що такі фестивалі сприяють об’єднанню та є чудовою промоцією культури Львівщини та України", –  наголосила вона.

Фото: СВІТ UA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>