Новинки українського кінематографу покажуть в Австралії

Новинки українського кінематографу покажуть в Австралії

Укрінформ
Найгарячіші новинки українського кінематографу покажуть в Австралії.

Про це в інтерв’ю кореспонденту Укрінформу розповіла творчий директор Українського кінофестивалю у Джилонгу (Австралія) Джесіка Літсас Волкер.

“Цього року ми показуємо найгарячіші новинки, такі як “Кіборги” і “Стрімголов”. Є у нас і короткометражна програма, зокрема альманах “Нова українська хвиля” і документальне кіно, і сесія запитань-відповідей. Це той формат, якого ми будемо прагнути і в майбутньому”, - наголосила Волкер.

Крім того, орнанізатори прагнуть забезпечити платформу для презентації місцевих фільмів на українську тематику, як-от фільм австралійського режисера Стефана Бугрина “Матері війни” про долю жінок, які втратили дітей на сході України.

За  словами Волкер, фільми такого жанру як “Гіркі жнива” чи “Кіборги” викликають підвищений інтерес з боку української громади, яка дуже хоче бачити в Австралії те, що з’являється і рекламується в Україні.

“Мені подобається думати і відчувати, що ми тримаємо руку на пульсі українського кіновиробництва”, - каже вона.

Водночас організатори кінофестивалю намагаються просувати також альтернативні українські фільми, про які багато хто в місцевій українській громаді та серед австралійців навіть не має уявлення. Наприклад, альманах “Нова українська хвиля”. 

“Якщо австралійська аудиторія зрозуміє, що існує безліч захопливих та інноваційних концепцій, що виходять з української мистецької сцени, у тому числі кіноіндустрії, то почне звертати на неї більшу увагу”, - наголошує творчий директор кінофестивалю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-