Українські ветерани вибороли чотири медалі на старті ЧЄ з дзюдо

У перший день континентального чемпіонату серед ветеранів у Глазго українці здобули "золото", "срібло" та дві "бронзи".

Про це повідомляє УНН

"У перший день континентального чемпіонату серед ветеранів у Глазго українці здобули чотири нагороди - золоту, срібну й дві бронзові”, - йдеться у повідомленні.

Титул найсильнішого виборов киянин Нугзар Месаблішвілі - один із найтитулованіших ветеранів-дзюдоїстів України.

У цій же ваговій і віковій категорії (від 50 до 54-х років, вагова категорія — до 90 кілограмів) до медалі дістався Євген Супрун із Дніпр, взявши "бронзу".

“Срібло” виборов Олександр Венгер із Павлограда Дніпропетровської області (вагова категорія до 66 кг).

Четверту медаль першого дня змагань приніс нашій команді черкащанин Володимир Іваненко (понад 100 кг).

Чемпіонат триватиме до 17 червня. Україну представляє дуже солідна команда — понад 60 спортсменів.

Нагадаємо, раніше цього ж місяця український дзюдоїст Данило Гуцол виграв "срібло" на етапі Кубка Європи в Сербії.