У Сербії відбувся XV Фестиваль Української культури «Калина»

У Сербії відбувся XV Фестиваль Української культури «Калина»

Укрінформ
З 9 по 11 червня в рамках XV Фестивалю Української культури «Калина» у містах Кула та Сремська Мітровиця Республіки Сербія відбулися мистецькі заходи.

Про це повідомляєють Стожари

Відтак, у межах фестивалю українську культуру представили ансамбль народного танцю «Діброва» Львівського коледжу культури та мистецтв та Фольклорний гурт «Гуляй-Дана» відділу культури Старосамбірської райдержадміністрації, також у заходах взяли участь представники департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Окрім колективів з України участь у фестивалі взяли творчі ансамблі української діаспори з Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговини.

«Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації  докладає максимум зусиль, аби українські громади та діаспора налагоджували тісні контакти для подальшої співпраці», - наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Також у межах фестивалю відбулася презентація Українських народних костюмів та народної кухні.

Зазначимо, що захід відбувся за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Фото з сайту svitua.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-