Українці створили пристрій, який швидко охолодить будь-який напій

Українці створили пристрій, який швидко охолодить будь-який напій

Відео
1994
Ukrinform
Українські розробники створили розумний ґаджет Chill&Cheers, який за кілька хвилин зможе охолодити будь-яку рідину з точністю до одного градуса. 

Про це повідомляє ain.ua

Як зазначається, спочатку розробники планували зробити охолоджувач для вина. Але пізніше команда Chill&Cheers розширила сферу дії на будь-який напій: вода, вино, пиво, горілка, кола, віскі або джин.

Пристрій працює дуже просто – треба залити напій у контейнер та встановити необхідну температуру. 

Даний девайс може синхронізуватись із смартфоном за допомогою мобільного додатку. Цей додаток може підказати користувачу оптимальну температуру, рекомендовану для подачі того чи іншого напою. Його можна використовувати на гаджетах з операційної системою Android та iOS.

«При розробці Chill&Cheers ми перш за все орієнтувалися на простоту і зручність використання. В результаті вам більше не потрібен мокрий і слизький лід або холодна вода при охолодженні напою, також не буде мокрих пляшок і крапель води на вашому одязі або меблях. Користуватися Chill&Cheers не складніше, ніж звичайним електричним чайником», - зазначив співзасновник Павло Гайдук.

Наразі Chill&Cheers відкрив кампанію зі збору коштів на міжнародній краудфандінговой платформі Indiegogo. Збір коштів триває.

Фото з сайту ain.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-