Українська молодь діаспори збереться на форум у Києві

Українська молодь діаспори збереться на форум у Києві

Програма
906
Ukrinform
24-29 серпня у Києві відбудеться Форум української молоді діаспори (ФУМД) та Другий конгрес СКУМО, який збере молодих українців із-за кордону та України.

Про це інформує прес-служба СКУМО.

"Пoвiдoмляємо, щo 24-29 серпня 2018 р. у місті Київ Свiтoвий Конгрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Другий Конгрес СКУМО і Форум української молоді діаспори "Київ 2018" (ФУМД), в якому візьмуть участь представники української молоді діаспори та України, представники влади, міністерств та відомств, які співпрацюють з молоддю та діаспорою, гості з понад тридцяти країн світу", - зазначили організатори.

У програмі заходу:

24-26 серпня - неофіційна частина ФУМД: різноманітні тренінги, семінари, зустрічі й екскурсії. Участь у неофіційній програмі передбачена для представників української молоді діаспори віком 18-35 років.

27-29 серпня - офіційна частина Форуму – 2-й Конгрес СКУМО: пленарні засідання, засідання конгресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, обрати нове керівництво СКУМО.

Офіційне відкриття відбудеться 27 серпня, в якому візьмуть участь мoлoді лідери та активна мoлoдь з української дiаспoри та України, представники Світового та Європейського Конгресу Українців, інших діаспорних організацій, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, представники державних інституцій, пoлiтичні, громадські та культурні дiячi Украïни.

Крім того, протягом всього часу проведення форуму діятиме і культурна програма, яка репрезентуватиме українську культуру та мистецтво.

Реєстрація участі за посиланням.

Нагадаємо, минулого року ФУМД проходило у Дніпрі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-