На святі української молоді в Італії зберуть кошти для дітей-сиріт з Донбасу

На святі української молоді в Італії зберуть кошти для дітей-сиріт з Донбасу

Укрінформ
У неділю, 3 червня, в італійському містечку Казерта відбудеться традиційне свято для української молоді Італії. Всі зібрані кошти від благодійників підуть на допомогу дітям-сиротам, постраждалих від війни на Сході України.

Відповідний захід анонсував на своїй Facebook-сторінці координатор Оргкомітету Євромайдан-Рим Олесь Городецький.

"Кожен учасник свята зможе віддати добровільну пожертву для дітей-сиріт війни в Україні. Для цього буде проведена благочинна лотерея. В кінці лотереї переможці отримають подарунки від кіборгів: прапори з підписами, подарункові сувеніри, календарі та іншу атрибутику, яку воїни АТО привезуть з України", - йдеться в анонсі події.

Як зазначається, у програмі "Свята молоді в Казерті-2018": архиєрейська Служба Божа за українську молодь та духовна наука владики Діонізія Ляховича; футбольні матчі між чемпіонами за суперкубок "Єдності українців Італії"; благочинна лотерея – збір коштів для дітей-сиріт війни в Україні; "Парад вишиванок" вулицями міста; концерт української пісні; екскурсія найбільшою Королівською резиденцією Європи ("Reggia di Caserta").

Захід відбудеться у Королівському палаці в Казерті, вхід безкоштовний.

Більш детально про свято можна дізнатися тут.

Королівський палац в Казерті належить до найбільших королівських резиденцій в Італії та в Західній Європі. Він більший за розмірами від палацу Гет-Лоо в Голландії, зимового палацу у Санкт-Петербурзі, низці королівських палаців у Іспанії, Букінгемського палацу в Лондоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-