Стало відомо дату цьогорічного Форуму Global Ukrainians

Стало відомо дату цьогорічного Форуму Global Ukrainians

Укрінформ
6 липня українська столиця прийматиме щорічний Форум Global Ukrainians.

Про це в четвер у Києві на Другому бізнес-форумі української діаспори "Бізнес-дипломатія: український вимір" повідомила засновник руху Global Ukrainians Віолета Москалу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Запрошую всіх 6 липня на наш щорічний Форум Global Ukrainians, або його можна бути дивитися на стрімі на Facebook-сторінці Global Ukraine Business Hub", - сказала вона.

Москалу зазначила, що одним з питанням, яке розгладатиметься на літньому форумі, буде створення комунікаційної платформи, на якій "наші бізнес-амбасадори мали б можливість спілкуватися і заробляти гроші через просування українських брендів, за які фінансували б свої соціальні або культурні проекти".

Як повідомляв Укрінформ, 17–18 травня в ТПП України під гаслом "Українці світу – для України" пройде Другий бізнес-форум української діаспори "Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір".

В ході заходу планується обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її експортної стратегії, залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Програмою Форуму передбачена участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ, а також представників українського бізнесу за кордоном.

На учасників дводенного заходу чекає ділова та культурна поїздка до м.Канів (Черкаська обл.), а також відвідання підприємства "Оболонь" і "5 каналу".

Нагадаємо, минулого року п’ятий ювілейний форум Global Ukraine проходив 7-8 липня у Києві за участю представників українських громад із 20-ти країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-