Президент Українського музею у Чикаго отримала відзнаку "Видатний лідер громади 2018"

Президент Українського музею у Чикаго отримала відзнаку "Видатний лідер громади 2018"

Відео
929
Ukrinform
Президента Українського національного музею у Чикаго Лідію Ткачук відзначили нагородою "Видатний лідер громади 2018" під час святкування 10-ї річниці Культурного альянсу Чикаго.

Про це повідомляє VIDIA.

"1 травня у Чикаго відбулося святкування 10-річного ювілею Культурного альянсу Чикаго, на якому президента Українського національного музею Лідію Ткачук було відзначено нагородою "Видатний лідер громади 2018" за її багаторічний внесок у розвиток та збагачення культурної спадщини української громади Чикаго", - йдеться у повідомленні.

Цю нагороду також отримала президент японо-американського історичного товариства Джин Мішіма. Крім цього, ще одну відзнаку "Культурний чемпіон 2018" отримали куратор напрямку північно-американської антропології при науково-освітньому відділі Філдівського музею природної історії Алака Валі та директор Латинського культурного центру і співзасновник Культурного альянсу Чикаго Роза Кабрера.

Як відомо, Культурний альянс Чикаго – це об’єднання музеїв, культурних центрів та історичних спілок національних громад Чикаго, головною місією якого є поєднання, промоція та підтримка їхньої культурної спадщини.

Лідія Ткачук отримала ступінь магістра з бібліотекознавства в Домініканському університеті, та понад 40 років очолювала бібліотеку при Медичному центрі департаменту ветеранів у Чикаго. У 1994 році Федеральна виконавча рада Чикаго вручила їй нагороду "Видатний працівник року".

Останні чотири роки Лідія є президентом Українського національного музею. Під її керівництвом музей брав участь у сотнях громадських та міжкультурних подій. Як віце-президент Фонду "Геноцид Голодомору", вона співпрацювала з Чиказьким університетом, аби включити український геноцид до навчальної програми у Чиказькій державній школі.

Лідія також є активним членом Українського конгресового комітету Америки, а в минулому очолювала місцевий "Пласт".

Нагадаємо, нещодавно Український інститут Америки в Нью-Йорку відзначив 70-у річницю своєї діяльності.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>