У штаті Парана пройшов конгрес українсько-бразильської молоді

У штаті Парана пройшов конгрес українсько-бразильської молоді

1048
Ukrinform
5-6 травня в Гуарапуаві штату Парана пройшов 45-й Конгрес українсько-бразильської молоді під девізом "Зберегти коріння, історію, культуру та віру у світі трансформацій".

Про це повідомляє прес-служба українського диппредставництва в Бразилії.

Під час відкриття заходу Посол України в Бразилії Ростислав Троненко привітав учасників конгресу від заступника МЗС України Василя Боднара. 

"Заслуговує на визнання і повагу багаторічна культурно-просвітницька діяльність української громади у Бразилії. Хотів би відзначити активну роль молоді у підтриманні української культури та мови в Бразилії, а також подякувати за солідарність з народом України у боротьбі з російською агресією та поширення правдивої інформації про ситуацію в нашій країні", - йдеться у вітанні В.Боднара.

Також у вітальному листі він наголосив на тому, що Уряд України цінує підтримку з боку молоді української громади в Бразилії та надалі продовжуватиме допомагати їй через надання державних стипендій на навчання в Україні, фінансування культурних заходів, які проводяться за участі української громади, забезпечення можливості вивчення української мови, історії та культури.

"Ви, українська молодь в Бразилії, є важливою рушійною силою для розвитку двостороннього співробітництва та мостом дружби між українським та бразильським народами", - підкреслив дипломат.

Фото: brazil.mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>