Оригінальні барабани українця купують музиканти з усього світу

Оригінальні барабани українця купують музиканти з усього світу

Фото, відео
Укрінформ
Унікальні музичні інструменти - барабани Guda, які власноруч створює українець Дмитро Губарєв, замовляють з різних куточків світу.

Про це повідомляє "Голос Америки".

"Інструменти Дмитра замовляють у різні країни, найбільше в Японію. Музикант Данило Тсуоші, записав свій альбом, використовуючи барабани GUDA, і їздить по країні, даючи концерти на них. Він також приймає інструменти партіями для реалізації в Японії. Багато інструментів надходять у музичні крамниці Швейцарії та США. Іноді навіть замовляють на острівні держави, куди обмежена поштова пересилка", - йдеться у повідомленні.

Барабани Guda мають не зовсім земний вигляд: вони розписані візерунками, в яких поєднано стародавні символи, рослинні елементи та священні геометричні знаки.

За словами майстра, їх замовляють як професійні музиканти, так і аматори, та використовують не лише на сцені, а й для медитації.

Дмитро виготовляє інструменти вже протягом шести років. Майстерню він перевіз із гаража у заводське приміщення. Чоловік постійно експериментує в роботі та вдосконалює технологію виготовлення.

"Я намагаюся постійно отримувати зворотнiй зв'язок від клієнтів-музикантів, прислуховуюсь до їхніх побажань, тому мої плани наполовину залежать від їхніx потреб і побажань", - сказав він.

Як відомо, Дмитро народився в місті Світловодську на Кіровоградщині. Хлопець завжди цікавився рідною музикою, символікою, культурою та мистецтвом і мріяв створювати свої власні музичні інструменти. Однак, як і більшість талановитих людей, він велику частину свого часу присвячував роботі. Над своєю мрією вдавалося працювати лише ввечері та впродовж вихідних.

Незважаючи на безліч перешкод, художник таки досяг мети і світ нарешті побачив оригінальні барабани, які можна назвати справжнім витвором мистецтва.

Щоб ближче познайомитися з Дмитром та його роботами, потрібно відвідати його сторінки в YouTubeEtsy та Instagram.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-