SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Студенти встановили рекорд із написання Великодніх листівок для діаспори - 01.04.2018 05:21 — Новини Укрінформ
Студенти встановили рекорд із написання Великодніх листівок для діаспори

Студенти встановили рекорд із написання Великодніх листівок для діаспори

Фото
1835
Ukrinform
Українські студенти підготували понад 10 тисяч листівок з вітаннями до Великодня для українців, які живуть за межами Батьківщини.

Вітальні листівки підрахували 31 березня в Art habі інформаційного агентства Укрінформ.

Цього року було написано 9806 поздоровлень. Ще 462 листівки надіслали студенти з Сєверодонецька, але через проблеми з транспортуванням вони прибудуть до Києва пізніше.

Своєрідний рекорд зафіксувала генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Щороку українські студенти за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики підписують листівки до Великодня для українців діаспори. Допомогу у доставці поздоровлень надає Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО), який діє при Світовому конгресі українців з 2013 року.

ІІ Всеукраїнська конференція "Обговорення з молоддю питання популяризації української мови" в Art Hub Укрінформу

Читайте також: Київ та Львів проведуть акцію "Великдень для героїв"

Діяльність СКУМО поширюється на країни, де діють українські молодіжні організації та організована українська громада, і в Україні. Світовий конгрес українців об'єднує 20 млн українців у 133 країнах світу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-