Українка увійшла до американської програми, яка об'єднує бізнесвумен з усього світу

Українка увійшла до американської програми, яка об'єднує бізнесвумен з усього світу

Укрінформ
Українка Ірина Рубіс, керівник незалежної бізнес/медіа бюро еkonomika+, стала учасницею американської програми Global Ambassadors Program для жінок-підприємців, які змінюють світ на краще.

Про це пише delo.ua.

"Об'єднати зусилля жінок-лідерів, бізнес яких змінює життя їх суспільства на краще - мета глобальної програми Global Ambassadors Program, старт якої в 2012 році дали Вank of America і міжнародний рух Vital Voices. Цього року серед тисяч підприємниць з усього світу для участі в програмі були обрані десять успішних і неординарних жінок. Однією з них стала Ірина Рубіс, СEO еkonomika+", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що в рамках програми на групових заняттях та індивідуальних менторських сесіях учасниці будуть шукати шляхи вирішення проблем, з якими зіштовхуються жінки в бізнесі та соціальному підприємництві по всьому світу. Відновлювана енергетика і фінтех, стійка мода і етичний ритейл, легпром, біотех і медіа - такі сфери представляють учасниці програми.

Окрім українки, у програмі беруть участь п'ять бізнес-леді з США, а також підприємниці з Аргентини, Угорщини, Нігерії і Свазіленду. 

Читайте також: Українка стала підприємницею року в Словаччині

Ірина Рубіс отримала бізнес-освіту в IE Executive Summer School (Madrid) і Swedish Institute Management Programme (Stockholm). Вона є володаркою міжнародної нагороди Communication for Future Davos. Мама трьох дітей.

Vital Voices - міжнародна організація, створена для підтримки жінок-лідерів в економіці, політиці, захисту прав людини.

Як відомо, Global Ambassadors Program з 19 по 23 березня проходить у Нью-Йорку.

Фото: delo.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-