МЗС оголосило конкурс на посаду генерального директора Українського інституту

МЗС оголосило конкурс на посаду генерального директора Українського інституту

Укрінформ
Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту - установи, яка презентуватиме сучасну Україну за кордоном.

Про це повідомляє прес-центр МЗС України.

"Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі", - сказано у повідомленні.

Як зазначили у зовнішньополітичному відомстві, конкурсна процедура складатиметься з двох етапів: на першому - кандидати подають пакет документів (протягом 30 днів), на другому - презентують своє бачення розвитку Українського інституту у вигляді концепції.

Подання заявок для участі у конкурсі триватиме до 11 квітня 2018 року.

Майбутній керівник Українського інституту відповідатиме, перш за все, за креативний напрям діяльності установи, а більшість "бюрократичних" обов’язків належатиме виконавчому директору. 

Генеральному директору також гарантується незалежність у керівництві роботою Українського інституту. МЗС всіляко сприятиме його взаємодії з державним апаратом, але запобігатиме можливим спробам впливу на його роботу. 

З деталями та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Відбір кандидатів здійснюватиме незалежна конкурсна комісія, яка складається з 9 експертів у сфері культури та комунікацій з досвідом міжнародної діяльності. 6 членів делеговано представниками громадськості, а 3 – МЗС.

Також МЗС планує провести онлайн-конференцію, на якій детально роз’яснить умови конкурсу та відповість на всі питання, які будуть цікавити потенційних кандидатів на посаду. Час проведення конференції буде анонсовано на Facebook-сторінці МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-