МЗС оголосило конкурс на посаду генерального директора Українського інституту

МЗС оголосило конкурс на посаду генерального директора Українського інституту

1200
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту - установи, яка презентуватиме сучасну Україну за кордоном.

Про це повідомляє прес-центр МЗС України.

"Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі", - сказано у повідомленні.

Як зазначили у зовнішньополітичному відомстві, конкурсна процедура складатиметься з двох етапів: на першому - кандидати подають пакет документів (протягом 30 днів), на другому - презентують своє бачення розвитку Українського інституту у вигляді концепції.

Подання заявок для участі у конкурсі триватиме до 11 квітня 2018 року.

Майбутній керівник Українського інституту відповідатиме, перш за все, за креативний напрям діяльності установи, а більшість "бюрократичних" обов’язків належатиме виконавчому директору. 

Генеральному директору також гарантується незалежність у керівництві роботою Українського інституту. МЗС всіляко сприятиме його взаємодії з державним апаратом, але запобігатиме можливим спробам впливу на його роботу. 

З деталями та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Відбір кандидатів здійснюватиме незалежна конкурсна комісія, яка складається з 9 експертів у сфері культури та комунікацій з досвідом міжнародної діяльності. 6 членів делеговано представниками громадськості, а 3 – МЗС.

Також МЗС планує провести онлайн-конференцію, на якій детально роз’яснить умови конкурсу та відповість на всі питання, які будуть цікавити потенційних кандидатів на посаду. Час проведення конференції буде анонсовано на Facebook-сторінці МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>