У російському Ростові вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У російському Ростові вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Фото
Укрінформ
У суботу, 17 березня, в Ростові-на-Дону (Росія) відбувся щорічний фестиваль "Шевченківська весна", присвячений пам’яті та творчості Великого Кобзаря. 

Про це повідомили у прес-службі Генерального консульства України в Ростові-на-Дону.

"17 березня 2018 року в Ростовському обласному будинку народного мистецтва із залученням культурних осередків української громади консульського округу у рамках щорічного фестивалю "Шевченківська весна" було проведено заходи із вшанування пам’яті та творчості Т.Г.Шевченка", - зазначили у дипустанові.

Під час святкування пройшов круглий стіл на тему "М.Шагінян про роль Т.Г.Шевченка у світовій культурі", в якому взяли участь дипломати Генконсульства, професорсько-викладацький склад  та студенти Південного федерального університету (ПФУ) та коледжу Ростовського інституту юстиції, голова РУНКА В.Макарчук, представники української діаспори Ростовської області та Краснодарського краю і громадяни, які цікавляться творчістю Т.Г.Шевченка.

Також відбулася тематична виставка Донських художників (етнічних українців) та народних ремесел.

Фестиваль "Шевченківська весна" завершився великим концертом із залученням творчих колективів як Ростовської області, так і Краснодарського краю.

Фото прес-служби Генерального консульства України в Ростові-на-Дону

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-