Чолій просить владу ОАЕ виділити землю під українську церкву

Чолій просить владу ОАЕ виділити землю під українську церкву

Фото
Укрінформ
Президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій закликав представників влади ОАЕ виділити земельну ділянку для створення української церкви. 

Про це повідомляє офіційний сайт СКУ.

"Президент СКУ закликав владні структури ОАЕ виділити українській громаді землю для будівництва церкви та надати в користування приміщення для організації культурних заходів", - йдеться у повідомленні.

Під час візиту до ОАЕ Чолій зустрівся з представниками українських громад в Абу-Дабі і Дубаї, де представив діяльність СКУ та обговорив шляхи майбутньої співпраці, а також відвідав суботні школи в цих містах.

Також президент СКУ взяв участь в урочистому заході з нагоди офіційного відкриття Українського клубу в ОАЕ, який відбувся в Дубаї.

Крім цього у рамках візиту Є.Чолій виступив на передконференційному семінарі ООН напередодні щорічної міжнародної конференції-виставки з гуманітарної допомоги і розвитку, що був присвячений розгортанню співпраці з гуманітарної допомоги між урядами, бізнесовими структурами і діаспорою.

Він представив гуманітарну кризу в Україні, яку спричинила триваюча гібридна агресія Російської Федерації, підкреслив внесок у підтримку України з боку об’єднаної навколо СКУ 20-мільйонної української діаспори та закликав до міжнародної уваги до цієї ситуації та до надання реальної допомоги потерпілим.

"Подорож до Об’єднаних Арабських Еміратів була успішною, оскільки дозволила представити актуальні питання щодо прихованої гуманітарної кризи в Україні на тематичному семінарі ООН та потреби української громади місцевим владним структурам, а також зміцнити зв’язки з українською громадою та розгорнути діяльність Українського клубу з його офіційним відкриттям", – заявив президент СКУ.

Нагадаємо, 2-4 березня президент СКУ Євген Чолій здійснив офіційні візити до Абу-Дабі і Дубая (ОАЕ).

Фото прес-служби СКУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-