Українські школярі з Норвегії перемогли в міжнародному конкурсі, присвяченому Лесі Українці

Українські школярі з Норвегії перемогли в міжнародному конкурсі, присвяченому Лесі Українці

1176
Укрінформ
Учні з української школи "Еллісів" у Норвегії здобули перемогу в міжнародному конкурсі "Змагаймося за нове життя", присвяченому видатній українській поетесі Лесі Українці.

Про це повідомила директор навчального закладу Ніні Хаген у Фейсбуці.

"Наші учасники конкурсу "Змагаймось за нове життя!" (Леся Українка) стали переможцями! Ура! Щиро вітаю діток і батьків, які відповідально поставилися і гідно представили не тільки нашу рідну Українська школа "Еллісів" в Осло / Den Ukrainske skolen "Ellisiv" i Oslo на цьому цікавому конкурсі, а й усіх українців Норвегії", - написала вона. 

Очільниця школи зазначила, що переможці конкурсу поїдуть до Чернівців, де і відбудеться урочисте нагородження.

Творче змагання проводилося у таких номінаціях: твір (проза, поезія), науково-пошукова робота, аудіо-візуальний твір, декламування, інсценування, малюнок (прикладне мистецтво), вокал.

Нагадаємо, що конкурс учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя!" (Леся Українка) був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада). Уперше він відбувся одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті.

З кожним наступним роком конкурс розширював свою географію. І вже у 2017 році він зібрав  більше 4000 учасників, з яких 700 стали переможцями творчого змагання. Практично з усіх областей України, а також з Криму, Італії, Придністров’я та Росії були надіслані роботи.

У 2018 році до конкурсу долучилися ще більше країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-