В Українському музеї Чикаго презентують книгу ректора УКУ

В Українському музеї Чикаго презентують книгу ректора УКУ

Анонс
Укрінформ
29 квітня в Чикаго відбудеться презентація книги ректора Українського католицького університету отця Богдана Праха "Духовенство Перемиської єпархії та Апостольські адміністрації Лемківщини".

Про це йдеться на Facebook-сторінці відповідного заходу.

"Українська католицька освітня фундація та Український католицький університет запрошує на презентацію книжки отця Ректора Богдана Праха "Духовенство Перемиської єпархії та Апостольської адміністрації Лемківщини: у 2-х томах, т. 1: Біографічні нариси (1939-1989); т. 2: Документи і матеріали (1939-1950)", - повідомляється в анонсі.

Вказується, що праця о. Богдана Праха присвячена історії Перемиської єпархії в буремний і трагічний період 1939-1989 рр., у який церква пережила воєнне лихоліття, радянські, німецькі та польські репресії і врешті насильну ліквідацію, ув’язнення, заслання та депортації духовенства і вірних. 

Перший том містить аналітичне дослідження та стислі біографічні довідки про більш як дев’ятсот священнослужителів і семінаристів.

"Ця книга – пам’ятник тим священикам, які пережили воєнне лихоліття, репресії. За 16 років роботи в архівах та спілкування вдалося зібрати 5 тисяч свідчень, 100 тисяч архівних матеріалів", – відзначив о. Богдан Прах.

Захід відбудеться о 13:30 в Українському національному музеї за адресою: 2249 W Superior St, Чикаго 60612. 

Щоб взяти участь у презентації, потрібно заповнити форму: https://goo.gl/forms/ufLPiL1WP0kN5Ani2

Довідка. Отець Богдан Прах – доктор наук, громадський діяч, провідний науковець у галузі церковної історії, а також ректор як Українського католицького університету, так і Духовної семінарії Святого Духа у 1998-2007 рр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-