Львів'яни подарують книги в українські школи по всьому світу

Львів'яни подарують книги в українські школи по всьому світу

Укрінформ
З нагоди Міжнародного дня дарування книги Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) НУ "Львівська політехніка" проводить акцію інтелектуальної доброти "Її Величність Книга. Даруймо!", долучаючись до міжнародної добровільної ініціативи.

Про це йдеться в прес-анонсі МІОК, які й виступають організаторими заходу.

"Доки є запит на книгу в суспільстві, доти є потреба для саморозвитку, для пізнання, для вдосконалення. Дарунок книги – це заклик до інтелектуальної дружби, знак поваги і бажання зробити нас усіх мудрішими, а, значить, кращими й духовно багатшими. Цього року наші книги вирушать у дорогу до українських шкіл, товариств та освітніх закладів за кордоном, які є нашими партнерами та учасниками наших проектів", - йдеться в прес-анонсі.

За повідомленням організаторів заходу, першою до ініціативи долучилася всесвітньо відома українська поетеса з Бразилії Віра Вовк, яка надіслала свої нові книги з проханням подарувати їх студентам Львівської політехніки.

Запрошені видавці, журналісти, молодь поговорять про Книгу, її значення для формування національних, суспільних цінностей.

Захід відбудеться 14 лютого о 14.00 год. в ауд. 226 головного корпусу (ІІ поверх) НУ «Львівська політехніка» за адресою: вул. С. Бандери, 12, Львів.

Вхід вільний.

За додатковою інформацією організатори просять звертатися за тел. (+380) 258-01-51 або на e-mail: press@miok.lviv.ua.

До слова, міжнародний день дарування книги започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-