Українку визнали генеральним менеджером року в Чикаго

Українку визнали генеральним менеджером року в Чикаго

Укрінформ
Українка Людмила Червона отримала нагороду як найкращий менеджер готелів від Асоціації продажів та маркетингу у готельному бізнесі Іллінойсу.

Як повідомляє «Голос Америки», Асоціація об’єднує понад сім тисяч членів, це – готелі, ресторани, оператори турів та інші бізнеси, які надають послуги у сфері гостинності.

Уродженка Рівного переїхала до Сполучених Штатів у 1999-му році, коли виграла Green Card. Перед тим вона закінчила магістратуру та навчалась в аспірантурі Київського торговельно-економічного університету. Спершу вона оселилась у передмісті Чикаго. Сама ж жінка про себе каже, що англійську знала дуже погано, а в університеті вивчала французьку та німецьку. Першою її роботою в США була крамниця, де треба було пакувати продукти в целофанові пакети.

Читайте також: Українка потрапила до рейтингу молодих лідерів Європи за версією Forbes

Однак вже за рік Людмила Червона почала працювати у готельному бізнесі. Спочатку – в готелі «Hilton» у відділі продажів. Останні чотири роки — у Chicago Essex Inn на посаді генерального менеджера. Також вона час від часу викладає предмет «управління прибутками» в місцевому коледжі.

«Ми дуже пишаємося, що пані Червона виграла нагороду «Генеральний менеджер року». Вона не лише найкращий генеральний менеджер одного з найбільших ринків Америки, а і визнана як один з найкращих експертів з управління прибутками в своїй галузі», — розповів старший віце-президент мережі «Oxford Hotels and Resorts» Джордж Джордан.

Раніше українка Ольга Бусо перемогла на конкурсі «Бізнес-леді» у Словаччині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-