Українці Угорщини відзначили Різдво Христове

Українці Угорщини відзначили Різдво Христове

Фото
1059
Ukrinform
Українська діаспора Угорщини відсвяткувала в Будапешті Різдво.

Про це повідомила голова самоврядування українців Кьобані Вікторія Петровська, пишуть Стожари

«Так, 7 січня в Будапешті українці Угорщини відзначили Різдво Христове. Українці з різних куточків країни зібралися разом на святкову Літургію в храмі святого Михаїла на вулиці Ваці, яку провів о. Дам’ян Габорій спільно з чоловічим хором "Новус"», - йдеться у повідомленні.

У кінці Літургії о. Дам’ян зачитав різдвяне привітання предстоятеля Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука.

По закінченню служби Божої святкування Різдва Христового продовжилося сімейною Різдвяною зустріччю в гостинній залі Столичного українського самоврядування, де гостей привітали організатори свята: Ліля Грекса голова Столичного самоврядування українців, Вікторія Петровська голова самоврядування українців Кьобані та Ніколетта Олос-Хортяні голова самоврядування українців Ференцвароша.

Перші колядники – учні недільної школи та батьки, які з зіркою і дзвониками, янголами та пастушками привітали гостей колядками та віншуваннями. Різдвяний вертеп підготувала Марія Втерковська.

Концертну програму продовжив виступ гостей з України – невеликої групи Заслуженого академічного закарпатського народного хору, під керівництвом пані Наталії Петій-Потапчук, у виконанні яких прозвучали українські колядки, а також запальні закарпатські танці. А далі лунала родинна коляда гостей. 

Святкування Різдва Христового відбулися при сприянні Товариства української культури в Угорщині.

Фото Стожари

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-