Діаспора Лондона домогла з календарем до 100-річчя українських прапорів над Чорноморським флотом

Діаспора Лондона домогла з календарем до 100-річчя українських прапорів над Чорноморським флотом

Укрінформ
Українська діаспора у Лондоні допомогла видати англомовну версію календаря на честь 100-річчя підняття українських прапорів над Чорноморським флотом.

Про це повідомляє Ukrainian Crisis Media Center

До 100-річчя підняття українських прапорів над Чорноморським флотом  дослідники створили календар на 2018 рік. Це перший календар із кольоровими зображеннями кораблів, які піднімали українські прапори у 1917-1918 роках.

«Ми створили цей календар для того, щоб нагадати українцям про те, як проходила боротьба за волю України 100 років тому. Нам би дуже хотілось, щоб поява цього календаря посприяла певній інформаційній хвилі і тому, щоб громадські та державні заклади провели акції на згадку 100-річчя підняття прапорів, а також певну інформаційну кампанію, яка, сподіваюсь, поширить знання про ці події», – розповів Іван Канівець, кінорежисер, сценарист та режисер фільму «Тризуб Нептуна», автор ідеї календаря, під час презентації календаря в Українському кризовому медіа-центрі.

Кольорові зображення кораблів створили на основі реальних фотографій. Тираж календаря у кілька сотень екземплярів допомогла надрукувати українська діаспора у Лондоні. Підготували також англомовну версію календаря, до чого також долучилися лондонські діаспоряни. 

«Є певний наклад англійською мовою, який ми зараз розповсюджуємо серед дипломатів. Тому ми готові розповсюджувати його також за кордоном», – зазначив Іван Канівець.  

Календар безкоштовно розповсюджують у військових частинах, навчальних закладах, а також серед ентузіастів, які допомагають популяризувати ці події. На даний момент у військові частини передали близько 40 екземплярів. 

Макети календаря для некомерційного розповсюдження на території Україні можна отримати безкоштовно.

Фото Ukrainian Crisis Media Center

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-